Rotterdam kent de hele zomer veel festivals en andere leuke uitjes. Vooral de kleinere festivals spreken de meeste B&B bezoekers erg aan. In een map in het miniappartement vindt u allerlei foldermateriaal, een kaart van Rotterdam en een kalender met tal van activiteiten. Via Rotterdams www.uitburo.nl, www.rotterdamfestivals.nl, www.cityguiderotterdam.com, www.rotterdam.info, , www.rotterdamunlimited.com treft u tevens een activiteiten agenda aan. In het park aan de Heemraadsingel, om de hoek bij Casa La Rosa staat in het voorjaar de SingeldingĀ www.singeldingen.nl met tal van activiteiten en een gezellige plek om kopje koffie te drinken. Daarnaast stel je op de hoogte van de workshops over voeding die Fabiana organiseert via haar website www.byebyesalsiccia.com.

juni

>NorthSeaJazz Festival www.northseajazz.com

Operadagen Rotterdam www.operadagenrotterdam.nl

ZomerZondagen www.zomerzondagen.nl

Route du Nord www.routedunord.nl

Verborgen Tuinen Rotterdam www.verborgentuinen.nl

Poetry Interantional(International) Festival Rotterdam www.poetryinternationalweb.net

De Parade Rotterdam www.deparade.nl

Dag van de architectuur www.dagvandearchitectuur-rotterdam.nl

ZomerCarnaval

juli

romantische dagen in het park www.dagvanderomantischemuziek.nl

augustus

Plein bioscoop www.pleinbioscooprotterdam.nl

Wednessnightskate www.wednesdaynightskate.nl

Duizel in het park www.duizelinhetpark.nl

City Racing Rotterdam www.cityracing.nl

Dag van de Romantische Muziek www.dagvanderomantischemuziek.nl

Oude Haven Zomerfestival www.oudehavenzomerfestival.nl

OVG Veerhaven Concert www.veerhavenconcert.nl

september

Wereldhavendagen www.wereldhavendagen.nl

de Wereld van het Witte De Withkwartier www.festivalwwwk.nl

De nacht van de Kaap www.denachtvandekaap.nl

Monumentendag www.openmonumentendagrotterdam.nl

Rotterdam oogst www.rotterdamseoogst.nl

Stadspodium Specials www.stadspodium-rotterdam.nl

oktober

november

Songbird Festival www.songbirdfestival.nl

december

januari

International Film Festival www.filmfestivalrotterdam.com

februari

Art Rotterdam www.artrotterdam.com

maart

Rotterdamse Museumnacht www.rotterdamsemuseumnacht.nl

april

Marathon Rotterdam www.marathonrotterdam.nl

Circusstad Festival www.circusstad.nl

mei

Roparun www.roparun.nl

Dunya Festival m.dunya.nl